Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Komu przeszkadzał pomnik przyrody

Utworzony przez Gość, 7 stycznia 2014 r. o 13:39 Powrót do artykułu
Obserwatorze ty żebys wzioł i 5 razy prysznic to i tak będziesz cuchnął z kilometra.  Twoje prysznice nic ci nie zmienią w myśleniu a za każdym razem wypłucze ci część rozumu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obserwatorze ty żebys wzioł i 5 razy prysznic to i tak będziesz cuchnął z kilometra.  Twoje prysznice nic ci nie zmienią w myśleniu a za każdym razem wypłucze ci część rozumu.
  Jesteś niepoczytalny. O co Ci chodzi? Dziad o gruszce , baba o pietruszce. Nawet czytać ze zrozumieniem nie potrafi i logicznie wypowiedzieć się w temacie. Lecz się człowieku! Można by ten wpis zignorować, ale w głowie się nie mieści, że tacy zjadowani ludzie chodzą po tym świecie. Nie dość, że zieją jadem, to jeszcze czują wodowstręt. Nie martw się. Bierz spokojnie prysznic, bo Tobie prysznic rozumu nie wypłucze, bo go nie masz. Czy to może być jeszcze uleczalne?  Nie sądzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://dzwola.eu/przeprosiny-wykonanie-wyroku-sadu/#more-17109
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZEPROSINY ,,Pan Wiesław Komada wykonując prawomocny wyrok Sądu Rejonowego w Janowie Lubelskim II Wydział Karny w sprawie sygn. II K 164/19 z dnia 02.07.2019 r. wystąpił z wnioskiem w dniu 04.12.2019 r. do Urzędu Gminy Dzwola o umieszczenia na stronie internetowej Gminy Dzwola przeprosin następującej treści:" ,, Przepraszam Wójta Gminy Dzwola Wiesława Dyjacha za pomówienie kierowane pod jego adresem na stronie internetowej Dziennika Wschodniego z dnia 3 lutego 2019r. związane z organizowaniem przetargów na wywóz odpadów.Wiesław Komada " Data wpływu do UG Dzwola 4.12.2019
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://dzwola.eu/przeprosiny-wykonanie-wyroku-sadu/#more-17109
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZEPROSINY ,,Pan Wiesław Komada wykonując prawomocny wyrok Sądu Rejonowego w Janowie Lubelskim II Wydział Karny w sprawie sygn. II K 164/19 z dnia 02.07.2019 r. wystąpił z wnioskiem w dniu 04.12.2019 r. do Urzędu Gminy Dzwola o umieszczenia na stronie internetowej Gminy Dzwola przeprosin następującej treści:" ,, Przepraszam Wójta Gminy Dzwola Wiesława Dyjacha za pomówienie kierowane pod jego adresem na stronie internetowej Dziennika Wschodniego z dnia 3 lutego 2019r. związane z organizowaniem przetargów na wywóz odpadów.Wiesław Komada " Data wpływu do UG Dzwola 4.12.2019
 Wspaniałe, kolejne, osiągnięcie P Wójta. Podzielamy radość  !!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PRZEPROSINY ,,Pan Wiesław Komada wykonując prawomocny wyrok Sądu Rejonowego w Janowie Lubelskim II Wydział Karny w sprawie sygn. II K 164/19 z dnia 02.07.2019 r. wystąpił z wnioskiem w dniu 04.12.2019 r. do Urzędu Gminy Dzwola o umieszczenia na stronie internetowej Gminy Dzwola przeprosin następującej treści:" ,, Przepraszam Wójta Gminy Dzwola Wiesława Dyjacha za pomówienie kierowane pod jego adresem na stronie internetowej Dziennika Wschodniego z dnia 3 lutego 2019r. związane z organizowaniem przetargów na wywóz odpadów.Wiesław Komada " Data wpływu do UG Dzwola 4.12.2019
Wspaniałe, kolejne, osiągnięcie P Wójta. Podzielamy radość  !!!
 Brawo za determinację, nareszcie poniesiona odpowiedzialność za pomówienia, nie jesteśmy anonimowi 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie były koniecznie, ta Pani MD to raczej sympatyczna osoba, nie bywałem tam często, bo teraz większość jest w wersji elektronicznej, ale sprawiała wrażenie, że lubi swoją pracę. Niestety było potrzebne stanowisko dla znajomych ziomków. Nieładnie kogoś tak załatwić, gdyby chciała np. pracować to gdzie teraz znajdzie pracę jak przez wiele lat pracowała w tym zawodzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o, wójt sie chwali, że go przepraszają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odezwał się skazany i rzekl-cóż ja se narobił żem se do kwaśnego mleka chleba dużo wdrobił. tak to  zjedz to i czekaj na następne oskarżenie  jak się ma za długi jęzor, długi pół bidy ale głowie nie tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o, wójt sie chwali, że go przepraszają
 I bardzo dobrze, wójt jest wybranym przez większość mieszkańców gm dzwola i trzeba to i jego uszanować. Ocenią to mieszkańcy za 4 lata. Pisanie głupot kończy się w większości przypadków jak w tym który dotyczyl śmieci. Każdy z nas popelnia jakieś błędy ale to trzeba naprawić ,trzeba mieć odwagę i pójść przeprosić nie czekac aż mnie sąd zmusi do tego. No ale jak się jest tchórzem????.  Panie wójcie chwała wam za to -b r a w o. Mieszkając na Gornej nie trzeba patrzeć na wszystkich z góry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko od takiego przepraszania i krytykowania zwykłym mieszkańcom lepiej żyło się nie będzie, ja dalej czekam na realizację wyborczych obietnic.Na razie te osławione śmieci i inne oplaty do góry. A tych dwóch to jak dla mnie może sobie dać "po razu" za gminą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko od takiego przepraszania i krytykowania zwykłym mieszkańcom lepiej żyło się nie będzie, ja dalej czekam na realizację wyborczych obietnic.Na razie te osławione śmieci i inne oplaty do góry. A tych dwóch to jak dla mnie może sobie dać "po razu" za gminą...
 To przenieś się do Godziszowa i tam cztero osobowa rodzina za śmieci płaci 42 zł za miesiąc a u nas 32 a podatek rolny u nich 90zl za ha a u nas 60
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[justify] Nowe stawki opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi obowiązują od 1 lipca 2019 r., przedstawiają się następująco: [/justify] [justify] Dla odpadów komunalnych zbieranych i oddawanych w sposób selektywny: [/justify]
  • dla gospodarstwa jednoosobowego w wysokości 10,00 zł miesięcznie;
  • dla gospodarstwa dwuosobowego w wysokości 20,00 zł miesięcznie;
  • dla gospodarstwa trzy i czteroosobowego w wysokości 31,00 zł miesięcznie;
  • dla gospodarstwa pięcioosobowego i więcej w wysokości 39,00 zł miesięcznie.
Z tego wynika, że nadal mamy najniższe stawki w porówenaniu  do sąsiednich gmin. Powinno być od osoby i nie byłoby na kogo zwalać winy, że ktoś za kogoś płaci. W tej chwili jakby nie patrzeć, to płacą tylko 4 osoby. a piąta i każda następna osoba w "gospodarstwie" już nie płaci. Przecież śmiecie produkują osoby, a nie gospodarstwa !!! Trzeba przyznać, że jest jepiej w porównaniu do tego co było... i "może nie wszystko od razu"... Na chwilę obecną "gospodarstwo pięcioosobowe i więcej" powinno płacić minimum 49 zł. miesięcznie. Nie wiem, z jakiej okazji ta bonifikata dla wybranych???  Skoro ja - trzy osobowa rodzina -płacę 31 zł miesięcznie, to dlaczego piąta i każda następna osoba w rodzinie ma być z tej opłaty zwolniona???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację,każdy czlowiek mały czy duży,powinien placić za śmiecie a ładniej nazywając odpady komunalne. Ta zasada jest najbardziej sprawiedliwa. Teraz nie ma rodzin biednych bo mają 500 +. No ale w tym temacie decyduja  panie i panowie radni nie pan wójt.xxx
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację,każdy czlowiek mały czy duży,powinien placić za śmiecie a ładniej nazywając odpady komunalne. Ta zasada jest najbardziej sprawiedliwa. Teraz nie ma rodzin biednych bo mają 500 +. No ale w tym temacie decyduja  panie i panowie radni nie pan wójt.xxx
 Np w Janowie mały czy duży płaci od osoby 18 zł za miesiąc a o od nowego roku pewnie więcej a u nas z tego co wiem podwyżki śmieci ma nie być.a prawie wszędzie podwyżka śmieci o 50%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o, wójt sie chwali, że go przepraszają
I bardzo dobrze, wójt jest wybranym przez większość mieszkańców gm dzwola i trzeba to i jego uszanować. Ocenią to mieszkańcy za 4 lata. Pisanie głupot kończy się w większości przypadków jak w tym który dotyczyl śmieci. Każdy z nas popelnia jakieś błędy ale to trzeba naprawić ,trzeba mieć odwagę i pójść przeprosić nie czekac aż mnie sąd zmusi do tego. No ale jak się jest tchórzem????.  Panie wójcie chwała wam za to -b r a w o. Mieszkając na Gornej nie trzeba patrzeć na wszystkich z góry.
  Zacznę od przeprosin. Przepraszam Cię z "dolnej", że nie do końca się z Tobą zgadzam.  Zgadzam się, że  WOLĘ wyborców trzeba usz anować i że każdy z nas popełnia jakieś błędy, ale nie zgodzę się , że trzeba czekać tyle lat, by wystawić ocenę. Ocenę wystawia się minimum  raz w każdym  roku, przy absolutorium. Jest wiele jednostek, gdzie społeczeństwo wcześniej podziękowało wybranym za dotychczasową pracę. Szanuję  naszego wodza, ale  jak to mówią: „prawda tkwi w szczegółach”, a niektóre  szczegóły, mimo, że są zgodne z literą prawa, wywołały u mnie zniesmaczenie. Nie wiem, czy aż tak mi obecnie zależy, by pozostać w gronie klakierów i zabiegać, by zechciał spojrzeć na mnie inaczej,  niż z góry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację,każdy czlowiek mały czy duży,powinien placić za śmiecie a ładniej nazywając odpady komunalne. Ta zasada jest najbardziej sprawiedliwa. Teraz nie ma rodzin biednych bo mają 500 +. No ale w tym temacie decyduja  panie i panowie radni nie pan wójt.xxx
 Czegoś tu nie rozumięm. Gdzies na tym forum przewinęło się , że wysokość stawek zależy od kosztów odprowadzania odpadów Dzwola ma szczęście  , że do konkursu przystępuja fiemy dość oszczędne.  Dyskusja toczyła się , czy opodatkować każda ocobę zameldowaną, czy do iluś tam osób, Zatem, dlaczego ciągle ktoś miesza i porównuje nas z innymi, gminami,  gdzie odpady odbierane są np  po kilka razy w miesiącu? Jeśli w innych gminach zbieraja więcej , niż kwota wymagana, to co rabią z tą kasą? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
o, wójt sie chwali, że go przepraszają
I bardzo dobrze, wójt jest wybranym przez większość mieszkańców gm dzwola i trzeba to i jego uszanować. Ocenią to mieszkańcy za 4 lata. Pisanie głupot kończy się w większości przypadków jak w tym który dotyczyl śmieci. Każdy z nas popelnia jakieś błędy ale to trzeba naprawić ,trzeba mieć odwagę i pójść przeprosić nie czekac aż mnie sąd zmusi do tego. No ale jak się jest tchórzem????.  Panie wójcie chwała wam za to -b r a w o. Mieszkając na Gornej nie trzeba patrzeć na wszystkich z góry.
  Kto tu pisze głupoty? Nie byłoby tu pisania, jak ty to nazywasz, „głupot” gdyby radni opuścili swoje skorupy i wyszli do swoich wyborców, i porozmawiali, i posłuchali, i na swoich grupach przedyskutowali, i znaleźli jakieś konkretne rozwiązanie, i je przedstawili wójtowi do realizacji,    a nie tylko nadstawiali uszu na to co im powiedzą wójt, sekretarz i skarbnik. Czyż nie jest wstydem dla naszej gminy poruszanie na sesji problemu papieru toaletowego, na który nie ma prawdopodobnie kasy, bo mamy kredyty?, tymczasem gdy utrzymuje się zbędne etaty. Czyż nie jest wstydem dla naszej gminy nasyłanie na młodzież policji, ponieważ nie potrafimy jej zorganizować odpowiedniego miejsca spotkań?  Problemy zostały    przedyskutowane na sesji i co dalej? Sprawa załatwiona? No może z papierem toaletowym, a co z młodzieżą? Takie niby nic, „głupota”???, nie warta pisania??? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"opodatkować" każdą osobę zameldowaną, jak komuś nie pasuje - niech się wymelduje. Wtedy śmiecie będą jeszcze trańsze, bo każdy zapłaci za siebie. Komuna dawno się skończyła -  pora przyzwyczaić się do tego, że trzeba za siebie płacić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...